درحال بارگذاري...
${resourceTitle}
8655 Viewed

کارآفرینی به شیوه هومن زنگنهبنیانگذار شرکت فن‌آوران زرین در ایران و شرکت بین‌المللی پرنسس دایموند

یادگاری‌، رضا 1357 - , سنایی‌ فرد، مهشید 1358 -

 1. معرفی:
 2. در دهه های پایانی قرن بیستم با گذر از اقتصاد ملی به اقتصاد جهانی تحولاتی در تکنولوژی نوین رخ داد. جامعه ای بر پایه علم، دانش و اطلاعات جایگزین جامعه عصر صنعتی شد و جامعه اطلاعاتی نام نهاده شد. اهمیت کار آفرینی در کشورها، تنها به خاطر مساله اشتغال نیست ، بلکه فعالیت های اقتصادی کوچک است که رشد کرده و توانسته اند سهمی عمده از فن آوری روز و در نتیجه ثروت و درآمد تمام دنیا را به خود اختصاص دهند و نقشی در توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه خود داشته باشند.
  هدف از تهیه و گردآوری این مجموعه بررسی و شناسایی ویژگی افراد خلاق و کارآفرینی است که با سخت کوشی و تلاش مضاعف خود الگویی موفق در راه رسیدن به اهداف والای خود بوده اند. آنان می توانند برای سایر افراد جامعه نیز راهنمای بزرگی باشند تا در عرصه های مورد علاقه خود در جامعه، به خواسته های خود، پیشرفت و رونق صنعت و تجارت ایران همواره کوشا باشند.
  مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و همکارانش در راستای این الگوسازی‌ ها در جامعه ایرانی مجموعه ی یک صد جلدی کار آفرینان بزرگ ایرانی را به نگارش درآورده است تا با انتقال نکات مهم و لازم به ذکر آنها به نسل جوان از آنان نسلی توانمند و کارآفرین ساخته و به منصه ظهور برساند.
  در این کتاب از آقای هومن زنگنه، بنیانگذار شرکت فنآوران زرین در ایران و شرکت بین المللی پرنسس دایموند، بعنوان یک کارآفرین موفق صحبت شده است.
  کتاب دربرگیرنده مطالب ذیل می باشد: مرکز کار آفرینی دانشگاه صنعتی شریف، چراغ سبز، تاریخچه طلا و جواهرات، ، فن آوران از آغاز تا امروز، زندگی و روزگار هومن زنگنه بخش پایانی کتاب به تحلیل عوامل موفقیت بنیانگذار شرکت فنآوران زرین می پردازد
 3. ناشر: تهران : جهان دانش , 1391
 4. فروست:مجموعه یکصد جلدی کارآفرینان بزرگ ایرانی 1 11
 5. 95 ص
 6. یادداشت:این کتاب با شماره راهنمای HB 615 .Z35 .Y3 در کتابخانه دانشگاه صنعتی شریف موجود است
 7. یادداشت:این کتاب برای مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف تهیه شده است
 8. کلمات کلیدی:
 9. زنگنه، هومن
 10. موفقیت در کسب و کار ؛ کارآفرینی -- ایران -- سرگذشتنامه
 11. شابک:9789645936417