درحال بارگذاري...
${resourceTitle}
4353 Viewed

کارآفرینی به شیوه احمد حلت: بنیانگذار تکنولوژی موفقیت در ایران و خاورمیانه ، صاحب امتیاز و مدیرمسئول دوهفته نامه موفقیت

یادگاری، رضا 1357-

 1. شرح مسئولیت:نویسندگان رضا یادگاری، مهشید سنایی‌فرد
 2. محل نشر: تهران    ناشر: کارآفرین برتر    سال نشر: 1389   
 3. مشخصات ظاهری: 136 ص
 4. خلاصه/چکیده:در دهه های پایانی قرن بیستم با گذراز اقتصاد ملی به اقتصاد جهانی تحولاتی در تکنولوژی نوین رخ داد. جامعه ای بر پایه علم، دانش و اطلاعات جایگزین جامعه عصر صنعتی شد و جامعه اطلاعاتی نام نهاده شد. اهمیت کار آفرینی در کشورها، تنها به خاطر مساله اشتغال نیست ، بلکه فعالیت های اقتصادی کوچک است که رشد کرده و توانسته اند سهمی عمده از فن آوری روز و در نتیجه ثروت و درآمد تمام دنیا را به خود اختصاص دهند و نقشی در توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه خود داشته باشند.
  هدف از تهیه و گردآوری این مجموعه بررسی و شناسایی ویژگی افراد خلاق و کارآفرینی است که با سخت کوشی و تلاش مضاعف خود الگویی موفق در راه رسیدن به اهداف والای خود بوده اند. آنان می توانند برای سایر افراد جامعه نیز راهنمای بزرگی باشند تا در عرصه های مورد علاقه خود در جامعه، به خواسته های خود، پیشرفت و رونق صنعت و تجارت ایران همواره کوشا باشند.
  مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و همکارانش در راستای این الگوسازی‌ ها در جامعه ایرانی مجموعه ی یک صد جلدی کار آفرینان بزرگ ایرانی را به نگارش درآورده است تا با انتقال نکات مهم و لازم به ذکر آنها به نسل جوان از آنان نسلی توانمند و کارآفرین ساخته و به منصه ظهور برساند.
  در این کتاب از آقای احمد حلت، بنیانگذار تکنولوژی موفقیت در ایران و خاورمیانه، صاحب امتیاز و مدیرمسئول دوهفته نامه موفقیت، بعنوان یک کارآفرین برتریاد شده است.
  کتاب شامل پنج فصل می باشد. فصل اول به تاریچخه مطبوعات اشاره دارد. فصل دوم با عنوان "حلت " از آغاز تا امروز. فصل سوم به زندگی و روزگار احمد حلت پرادخته است و فصل چهارم به هفت رمز موفقیت بنیانگذار تکنولوژی موفقیت در ایران و خاور میانه اشاراتی شده است و فصل آخر کتاب نیز مجموعه مصاحبه های استاد حلت را در بر دارد
 5. یادداشت:این کتاب با شماره راهنمای HB 615 .H4 .Y3 در کتابخانه دانشگاه صنعتی شریف موجود است
 6. یادداشت:این کتاب برای مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف تهیه شده است
 7. یادداشت:گنجینه
 8. توصیفگرها:
 9.     حلت، احمد، 1341-  
 10.     موفقیت در کسب و کار