درحال بارگذاري...

1. هدف از راه اندازی سایت گنجینه اسناد دانشگاه چیست؟..

  •       هدف جمع آوری، ثبت، سازماندهی و اطلاع رسانی سیر تاریخی، و معرفی تاریخچه دانشگاه صنعتی شریف از ابعاد مختلف علمی، سازمانی و فرهنگی می باشد.

2. نحوه گردآوری منابع گنجینه چگونه است؟

  •       برای جمع آوری منابع و اسناد مورد استفاده در گنجینه اسناد دانشگاه روش های گوناگونی بکار می رود. عمده آنها در بایگانی شخصی اساتید و دانش آموختگان دانشگاه می باشد که به صورت اهدا و یا امانی در اختیار دبیرخانه اسناد دانشگاه قرار داده می شود. بخشی از آن هم با انجام گفتگو و مصاحبه با اساتید و فارغ التحیلان پیشکسوت تهیه می شود.

3. گنجینه اسناد چه خدماتی را به کاربران ارائه می دهد؟

  •       کاربران می توانند مطالب و اسنادی را که برای مشاهده عموم در سایت قرار داده شده را ملاحظه فرموده و چنانچه پیشنهادات و یا نظرات تکمیلی داشته باشند برای گنجینه اسناد ارسال نمایند. درضمن اگر نیاز به جزئیات بیشتر باشد، متقاضیان می توانند تقاضای خود را بصورت مکتوب ارائه نمایند تا پس از بررسی و اخذ مجوز، کپی مدرک مورد نظر را دریافت نمایند.

4. آیا امکان بازدید و مشاهده فیزیکی از اسناد گنجینه وجود دارد؟

  •     در حال حاضر زمان محدودی برای این منظور درنظر گرفته شده است. عزیزانی که تمایل به بازدید از این مرکز را دارند می توانند از ساعت 13 الی 14 روزهای سه شنبه و از ساعت 11 الی 12 روزهای چهارشنبه هر هفته به طبقه چهارم کتابخانه مرکزی مراجعه نمایند. همچنین در صورت تمایل همکاران دانشکده ها و مراکز آموزشی و پژوهشی جهت بازدید بصورت گروهی، برنامه ریزی انجام می شود.

 

initFAQ(); jQuery('').appendTo("head");